MŮŽETE MĚ NAJÍT TAKÉ ZDE:

Sample image
ONŽ, z.s.

13 let jsem poskytovala přímou psychologickou a sociální pomoc klientkám v obtížných životních situacích spojených s neplánovaným těhotenstvím a rodinnými i osobními problémy v Poradně pro ženy a dívky v Praze. S organizací spolupracuji nadále, účastním se celostátních seminářů, jsem koordinátorkou jedné ze služeb spolku. V současné době jsem členkou představenstva spolku.

Sample image
Centrum neformální péče 

V Centru neformální péče nabízím individuální podporu osobám, které se starají o nemohoucí osoby zejména v domácím prostředí. V rámci individuálních konzultací pomáhám pečujícím zvládnout každodenní starosti péči o blízké, řeším s nimi otázky konfliktů, rozhodování se, zda umístit blízkého do zařízení, řešíme problémy v komunikaci s osobami s nemocí. Vedu svépomocné skupiny pro neformální pečovatele. 

Sample image
Linka pro ženy a dívky

Jsem 15 let koordinátorkou celostátní telefonické krizové Linky pro ženy a dívky 603 210 999. Zajišťuji metodické vedení týmu. Vedu skupinu pracovníků poskytujících telefonickou krizovou intervenci a sociálně-psychologické poradenství ženám, které se ocitají v nepříznivé životní situaci a z nějakého důvodu se nemohou nebo obávají navštívit osobně pomáhající organizaci.

Sample image
InternetPoradna.cz

S InternetPoradna.cz spolupracuji jako dobrovolník od roku 2011. Odpovídám na internetové dotazy klientů v oblasti psychologického a občanského poradenství.