Poskytuji krizovou intervenci a psychologické poradenství, doprovázím klienty

- v náročných životních situacích - v momentech důležitého rozhodování se - při osobnostním rozvoji - při potížích ve vztazích - při problémech s výchovou dětí

Klientům nabízím odbornou pomoc

Nedávám návody, jak se má žít. Provázím na cestě a při uvědomění si svého místa v životě. Pomáhám hledat řešení – ta dobrá pro člověka samotného.

Vycházím z toho

že každý může někdy ztratit pevnou půdu pod nohama nebo se dostat náhle do náročné životní situace. Snažím se být tím, kdo dá takové situaci hranice. Kdo pomůže klientovi se opět odrazit od dna, pokud se na něm ocitne. Pomáhám klientovi se rozhodovat. Společně s klientem se snažíme hledat často ztracenou sebejistotu. Pátráme, kde jsou cíle, které do života patří. Hledáme smysl života, když už se pod tíhou okolností ztrácí, když se zdá, že už nejde jít dál. Společně s klientem se snažíme zvládnout například takové situace, kdy už práce přerůstá přes hlavu, děti se zdají být nezvladatelné a vztahy přestávají fungovat.

Jsem s klienty

když se necítí dobře. Jsem s nimi, když mají obavy. Jsem s nimi, když se jim nedaří. Jsem s klienty, když se potřebují svěřit. Pomáhám jim podívat se na svět z různých pohledů a hledat v něm možnosti.

Co vyžaduji od klientů

Aby udělali první krok. Sebrali odvahu zavolat, objednat se, domluvit si setkání. Nepotřebuji, aby měl klient svou zakázku (to, s čím přichází) perfektně připravenou a nepotřebuji, aby klient předem věděl, co chce přesně říct. Společná setkání jsou o tom, že to správné téma a myšlenka mohou přijít až na místě a je na nás setkání správně využít. Vyžaduji spolehlivost v dodržování časů a termínů, korektnost v omlouvání se a rušení konzultací, a to s ohledem na další klienty.

Your image