MŮŽETE MĚ NAJÍT TAKÉ ZDE:

Centrum pro rodinné pečující

Ústav sociálních služeb v Praze 4 www.uss4.cz

V Centru  nabízím podporu a pomoc osobám, které se starají o blízké nemohoucí osoby zejména v domácím prostředí. V rámci individuálních konzultací pomáhám pečujícím zvládnout každodenní starosti při péči o blízké, řeším s nimi otázky konfliktů, rozhodování se, zda umístit blízkého do zařízení či zvládnout péči doma, řešíme problémy v komunikaci s osobami s nemocí. Organizuji podpůrnou skupinu pro pečující a svépomocnou skupinu pro pozůstalé.

 

ONŽ - pomoc a poradenství pro ženy a dívky, z.s.

Poradna pro ženy http://www.poradnaprozeny.eu

13 let jsem poskytovala přímou psychologickou a sociální pomoc klientkám v obtížných životních situacích spojených s neplánovaným těhotenstvím a rodinnými i osobními problémy v Poradně pro ženy a dívky v Praze. Od roku 2003 jsem byla koordinátorkou celostátní krizové Linky pro ženy a dívky. S organizací spolupracuji i nadále. V současné době jsem členkou představenstva spolku.

Zdravotnické zařízení městské části Praha 4

                          ZZ Praha 4                          www.zzpraha4.cz

Se zařízením spolupracuji v rámci proškolování zaměstnanců, jsem mentorem pečujících osob. Podílím se na vzdělávání chův a jsem členem zkušební komise při kvalifikačních zkouškách.

InternetPoradna.cz

Internet poradna (http://www.internetporadna.cz)

S InternetPoradna.cz spolupracuji jako dobrovolník od roku 2011. Odpovídám na internetové dotazy klientů v oblasti psychologického a občanského poradenství.